ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Καλό σκορ πρόκρισης για τους U21!(Φωτορεπορτάζ)

Τη νίκη με 2-0 πήρε σήμερα(23/10) η ομάδα των U21 Αφού επιβλήθηκε στον πρώτο αγώνα για τον θεσμό του Κυπέλλου εντός έδρας, της ΑΕΖ Ζακακίου. Η ομάδα μας ξεκίνησε τον αγώνα πολύ καλά παρ΄όλα αυτά αργησε να σκοράρει κάτι που πέτυχε λίγο πριν το ημίχρονο με τον Αριστοτέλους με πλασέ μέσα από την μικρή περιοχή.

Στην επανάληψη η ομάδα μας προσπάθησε να πετύχει κι άλλα γκολ για να καθαρίσει την πρόκριση από τον πρώτο αγώνα, όμως το μόνο που κατάφερε ήταν να πετύχει ακόμα ένα γκολ μετά από εξαιρετική εκτέλεση φάουλ του Χάμπου.

Τόσο πριν το δεύτερο γκολ αλλά και μετά η ομάδα μας έχασε κλασσικές ευκαιρίες να πετύχει κι άλλα τέρματα. Πλέον η ομάδα μας επικεντρώνονται στο πρωτάθλημα αφού ο επαναληπτικός είναι προγραμματισμένος τον Δεκέμβριο.