ΓΥΝΑΙΚΕΣ

Ισοπαλία στο ντέρμπι!

Ισόπαλες με σκορ 1-1 εξήλθαν εκτός έδρας οι Ladies μας στο μεγάλο ντέρμπι της 2ης αγωνιστικής με αντίπαλο την Μπαρτσελόνα! Οι γηπεδούχος άνοιξαν με το καλημέρα το σκορ για να ισοφάρισει η ομάδα μας λίγο πριν από το τέλος του πρώτου ημιχρόνου!

Στην επανάληψη η αντίπαλος μας πίεσε ωστόσο τα δοκάρια αλλά και η τερματοφύλακας μας Μανταλένα Χρίστου δεν επέστρεψαν στην Μπαρτσελόνα να κερδίσει!!!  Ήταν ένα αποτέλεσμα που δείχνει ξεκάθαρα ότι η ομάδα μας πρέπει να παρουσιαστεί σοβαρή και πειθαρχημένη καθόλη την διάρκεια της σεζόν έτσι ώστε να μπορέσει να κρατήσει τα σκήπτρα!

Δυνατότητες υπάρχουν και μάλιστα τεράστιες και αυτό το καμπανάκι κινδύνου, ευελπιστούμε ότι θα ηχήσει για τα καλά στα οικοδόμημα των Ladies για να μπορέσει η ομάδα μας να συνεχίσει την επιτυχημένη πορεία της!