ΑΝΤΡΕΣ

Προϊστορία 5 τελευταίων ετών!

Από το 2013/14 και μετέπειτα και σε σύνολο 5 αγώνων κόντρα στην Νέα Σαλαμίνα η ομάδα μας μετράει 3 νίκες, 1 ήττα και μια ισοπαλία με ποσοστό επιτυχίας 60%!

Στα 5 αυτά παιγνίδια ο Απόλλωνας έχει σκοράρει 15 γκολ (3 γκολ ανά αγώνα) και έχει δεχτεί 3 γκολ ενώ έχει κρατήσει ανέπαφη την εστία του τρεις φορές δηλ. ποσοστό 60%. Αξίζει να σημειωθεί ότι τα 9 από τα 15 γκολ της ομάδας μας επιτεύχθηκαν στο β’ ημίχρονο!

Στα 5 αυτά παιγνίδια στις 4 φορές που ο Απόλλωνας κατάφερε να προηγηθεί από το Α’ ημίχρονο πανηγύρισε στο τέλος τρεις φορές την νίκη ενώ στην μια φορά που βρεθήκαμε πίσω στο σκορ δεχθήκαμε οδυνηρή ήττα με 2-1.

Η προϊστορία της ομάδας μας κόντρα στην Νέα Σαλαμίνα εντός έδρας από το 2013/14 και μετέπειτα: