VIDEOS

Τα στιγμιότυπα του χαμένου τελικού για την ομάδα Νέων!(video)

Δεν ήταν η ομάδα μας στη μέρα της και μοιραία χθες(15/5) χάσαμε στον τελικό από τον ΑΠΟΕΛ με 2-1. Αν και η ομάδα μας μπήκε καλά στον αγώνα στην πρώτη φάση ο αντίπαλος σκόραρε με αποτέλεσμα να «κυνηγούμε» το σκορ. Με προσωπική ενέργεια του Πέτρου Ψύχα κερδίσαμε πέναλτι και ισοφαρίσαμε λίγο πριν τη λήξη του ημίχρονου.

Στην επανάληψη μπήκαμε και πάλι πολύ καλά στον αγώνα αλλά σε μια αντεπίθεση ο αντίπαλος σκόραρε και πάλι. Από εκείνο το σημείο και έπειτα δεν υπήρξε η κατάλληλη αντίδραση αφού ατυχίες με τρεις αναγκαστικές αλλαγές δεν έδωσαν την ευκαιρία στον προπονητή μας να αλλάξει κάτι στον αγώνα.

Η πορεία των νεαρών μας ποδοσφαιριστών φέτος χρήζει συγχαρητηρίων αφού κατάφεραν να ξεπεράσουν εμπόδια που αν ήταν σε οποιαδήποτε άλλη ομάδα θα είχε σοβαρό πρόβλημα.