Ολοκληρώσαμε με ήττα!

Ολοκληρώθηκε μια κακή χρονιά για την ομάδα μας με μοναδικό πετυχημένο στόχο την είσοδο στους ομίλους του Γιουρόπα Λιγκ.

Η ομάδα μας στον τελευταίο της αγώνα κόντρα στη Νέα Σαλαμίνα δέχθηκε την ήττα με 2-1. Για τον αγώνα δεν μπορούμε να πούμε πολλά αφού αρκετοί νεαροί πήραν σήμερα(19/5) χρόνο συμμετοχής. Ο αντίπαλος προηγήθηκε στο ημίχρονο στο 26΄για να ισοφαρίσει η ομάδα μας στην επανάληψη και στο 66΄ με τον Σκέμπρι.

Στις καθυστερήσεις και στο 90+2 δεχθήκαμε το γκολ της ήττας. Από τον σημερινό αγώνα το μόνο που μπορούμε να κρατήσουμε είναι τα πρώτα λεπτά συμμετοχής των νεαρών Τσολάκη, Μ.Ανδρέου, Φλουρή και Ηροδότου.

Ευελπιστούμε ότι η νέα χρονιά θα είναι πολύ καλύτερη αν και οι οιωνοί δεν το δείχνουν!